Prekių ženklai:
  • Clakit priedą už petį, "Clip - tvirtinimo rungtynių, 3-Pack" Clakit priedą už petį, "Clip - tvirtinimo rungtynių, 3-Pack"

Clakit priedą už petį, "Clip - tvirtinimo rungtynių, 3-Pack"

Clakit
  • Statusas:
  • Artikul:1456046799
  • Firma:

    Clakit

  • Katalogas

    Otto

Loading...
nuo € 28.59
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Į Clakit Klipas buvo sukurtas nuo žemės iki pečių dirželiai. Jis yra pagamintas iš pramoninės klasės Nailonas - tos pačios Medžiagos, kuri yra naudojamas dėl jo stiprumo ir lankstumo, automobilių ir medicinos pramonei. Jis reguliuojamas dirželis prie kiekvieno peties, paminkštintas, iki plotis 7,6 cm.

Į Clakit Įrašą universalus petį, jungtys, tvirtinimo priedus, tokius kaip maišeliai, Actioncam-daug kitų rūšių priedai ir antgaliai. Suderinama su MOLLE Sistema, Modulinė Lengvas krovinį gabenančiam Įrangą (MOLLE) (anglų kalba: Modulinė lengvas įranga) Dėvėti.

Clakit gimė, o Žygiai į Kalifornijos kalnuose, tikslas buvo suburti dažnai naudojamus elementus, į priekinės jūsų kūno, kai jie yra prieinami, ir apsaugoti nuo vagystės.

Jis prasideda su patentuota nailono įrašą, galite pridėti įvairių priedų peties dirželis kuprinė arba krepšys. Vietoj to, vežančių dažnai naudojamus elementus, ant nugaros, jums grip jums Clakit bet kuriuo metu. Ar vandens, telefono kortelės, piniginės, Užkandžiai, arba radijo prietaisas, su Clakit jūs turite tiesioginę prieigą prie visų Pėsčiųjų, Fotografuoti, Dviračiu ar tiesiog pėsčiomis po miestą.

Išmanusis Telefonas Diržo Paketas ? Kuprinė Diržas Per Petį Krepšys ? Kuprinė tvirtinimo keliautojams, keliautojams, studentams ir priemiesčių
Pakuotės turinys:
3 * Clakit Įrašą
Pasiūlymai