Prekių ženklai:
  • Minkštas Knygos "Langenscheidt Abitūros-Wörterbuch Englisch -..." Minkštas Knygos "Langenscheidt Abitūros-Wörterbuch Englisch -..."

Minkštas Knygos "Langenscheidt Abitūros-Wörterbuch Englisch -..."

  • Statusas:
  • Artikul:C4A295P
  • Katalogas

    Otto

nuo € 24.00
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Leidėjas: Langenscheidt redakcijos, Langenscheidt, 2017, knygos, ISBN 3468130708, EAN 9783468130700
2017. 1..., Deutsch
Egzamino Edition, Lietuvių-Vokiečių Ir Vokiečių-Lietuvių
Minkštas Knygos
Patvirtinta bandymai: trumpas anglų kalbos žodyną, idealiai tinka pasirengti aukštosios mokyklos ir naudoti egzaminų ir testų
Išsamų ir up-to-data žodyną: žodyną sudaro apie 140,000 esminiais žodžiais, frazėmis ir vertimai iš įvairių sričių
Visą viršutinį lygį: nuoroda yra iš lygio mokymo programas, vidurinio lygmens II Lygmens B1-C2)
Visų pirma, mokymasis-draugiškas: aiškus Išdėstymas leidžia greiti ir palengvina orientaciją knyga
Įskaitant žodyno App: puikiai papildo knygą, su visais anglų esminiais žodžiais Klausytis telefonu

Būtina turėti aukštosios mokyklos absolventai!

Gerai paruošta, viršutinė - aukštosios mokyklos-Langenscheidt žodynas atitinka visus prielaidos sėkmingam Mokymosi vidurinėje mokykloje. Ji tinka tiek namuose, pasiruošimas pamokoms, taip pat naudoti egzaminus, ir ji yra nukreipta tiesiogiai į poreikių mokiniams.

Greičiau Lookup

Anglų kalbos žodyną itin gerai struktūrizuoti ir palengvinti spalvų palaikymas žodynas Rasti raktažodžiai. Kompaktiškas vyks straipsnis duoti patarimų dėl bendrų frazių, tarimo ir Amerikiečių ar Britų anglų kalba. Papildomos specializuotos paaiškinimus ir informaciją lygio užbaigti kalbos įrašų.

100% testas tinka

Ar norite Parašyti ar Suprasti anglų kalbomis, žodynas siūlo išsamią žodynas iš daugiau konkrečių sričių puikus pagalbą, už anglų kalbos pamokas. Be to, žodyne yra patvirtintas pagal gaires, vokietijos Federalinių žemių naudojimo egzaminus ir Abitūros egzaminą. Maždaug 1460 puslapius ir 140,000 žodžių ir frazių, yra idealus kompanionas pasiruošimas egzaminams!
Pasiūlymai