Prekių ženklai:
  • BergHOFF Grilis Turner "Teppanyaki Grandiklis" BergHOFF Grilis Turner "Teppanyaki Grandiklis"

BergHOFF Grilis Turner "Teppanyaki Grandiklis"

Berghoff
  • Statusas:
  • Artikul:8610156899
  • Firma:

    Berghoff

  • Katalogas

    Otto

nuo € 23.21
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
BergHOFF-tai tarptautinis prekės ženklas, modernūs virtuvės dizaino, su kuriais jis yra kasdieniame maisto ruošimo patirtis visada yra žingsniu priekyje, kuria, gamina ir platina. Jūsų aistra maisto ruošimo ir tariama prasme Detalės lėmė, kad produktai buvo apdovanotas tiek savo Estetika, taip pat jų funkcionalumą ir rekomenduojama. BergHOFF atneša Dizaino ir Inovacijų bet kurioje virtuvėje.

Mėsos, daržovių, kiaušinių arba žuvies, ką jūs norite įdėti į savo Teppanyaki Grotelės, šis praktinis Teppanyaki-grandiklis yra puikus little helper. Ačiū, kad tuščiavidurės rankenos, jis yra labai lengvas laikyti, o dėl plataus nerūdijančio plieno ašmenys yra puikus įrankis, siekiant sumažinti jūsų maisto kubeliais, pasukite ant Grotelių ir sunkiai, jūsų keptuvėje, vėliau, kad būtų švarus. Jei esate su griliu paruošti, plauti grandiklis su šiek tiek muilo ir šilto vandens Ranka ir naudoti patogu linijos rankena kabinti.

- Aukštos Kokybės Nerūdijančio Plieno
- Platus kastuvas, skirta lengvai apsisukti
Tuščiaviduriai rankena suteikia daugiau kontrolės
- Stilingas Satino Apdaila
- Kilpos lengva kabinti
- Rekomenduojama plauti rankomis

Matmenys:
Ilgis: 22.5 cm
Plotis: 14 cm
Aukštis: 2 cm

Medžiaga: Nerūdijantis Plienas
Spalva: Juoda

Gamintojas Dalies Numeris: 1301072
Pasiūlymai