Prekių ženklai:
  • Benzacare odą raminantis drėkiklis (, 120 ml) Benzacare odą raminantis drėkiklis (, 120 ml)

Benzacare odą raminantis drėkiklis (, 120 ml)

  • Statusas:
  • Artikul:C3C1Y8P
  • Katalogas

    Otto

nuo € 24.95 € 19.96
Dėmesio! Kaina, kuri nurodyta tinklalapyje gali pasikeisti. Galutinė prekės kaina žinoma po užsąkymo patvirtinimo iš Vokietijos sandėlio.
Produkto savybės:

Gydymo, kad visiškai ir rūpintis Savo oda! Spuogų gydymas su medicinos produktas gali dirginti odą ir nusausinkite. Gera odos priežiūros produktas turėtų sumažinti odos paraudimą, odos pakankamai drėgmės, pamaitinti ir nuraminti. Įsitikinkite, kad odos priežiūros produktas nesukelia inkštirų – "- - comedogenic" yra raktinis žodis čia turėtų būti ant pakuotės. Spuogų gydymas dėl Jūsų oda jautri saulės spinduliuotės, geros apsaugos nuo saulės (bent SPF 30) turėtų būti pritvirtinti tiesiai per Jūsų odos priežiūros produktas. Idealiu atveju jis turėtų būti tinkamas ir kaip makiažo pagrindą.

- Mažina odos paraudimas, per 7 dienas
- Sumažinti odos Blizgesį (Matinis apdaila)
- Pagerina drėgmės kiekį, oda
- Kaip makiažo bazė tinkama
- Apsaugos nuo saulės veiksnys-30 (UVA ir UVB apsauga)
- odos draugiškas pH

Benzacare Odą-Ramina Drėgmės Priežiūra:
Į Benzacare odą raminantis drėkiklis buvo specialiai sukurtas prižiūrėti spuogai linkusi oda. Jis sugeria greitai, suteikia intensyvų ir ilgalaikį drėgmės ir saulės apsaugo jautrią odą dėl vidinės šviesos apsaugos faktorius 30. Kruopščiai atrinkti ingredientai, siekiant sumažinti odos sudirginimo, tokių kaip paraudimas ir sausumas jau po 7 dienų.

Odos tipas:
Sausai ir sudirgintai odai.

Šaltinis: duomenis pateikė gamintojas
Data: 06/2015
Pasiūlymai